Návštěva ve výrobních závodech Wangen a EiseleKoncem záři 2018 jsme navštívili naše obchodní partnery a výrobce technologie nejen pro vystrojení bioplynových stanic firmy Wangen a Eisele. 

Oba výrobci nás seznámili s novinkami ve výrobě a s chystanými inovacemi pro další roky. 

V Sigmaringenu, domovském městě výrobce odstředivých čerpadlem a vrtulových míchadel Eisele, jsme si prohlédli novou výrobní halu, která byla uvedena do provozu začátkem roku 2017.

Eisele_hala_01.jpg

V areálu firmy Eisele se nalézá také nové testovací a zkušební středisko s kterým může výrobce dále zvyšovat kvalitu a spolehlivost svých výrobků.  

Ve velkém showroomu jsme si mohli detailně prohlédnout celý výrobní sortiment.

 

 

Eisele_stroje_01.jpgEisele_stroje_02.jpgEisele_navijarna_01.jpg

Navíjení elektromotorů zajišťuje ve výrobě automatický stroj s minimální potřebou lidské asistence a vysokým výkonem. 

Eisele_skladND_01.jpgZkompletované zařízení jsou připravena k dodávce koncovým zákazníkům. 

 

 

 

 

 

Wangen_6.jpg

Druhý den jsme se přesunuli nedaleko Bodamského jezera do města Wangen im Allgäu kde sídlí stejnojmenná firma WANGEN Pumpenfabrik GmbH. Tento výrobce špičkových vřetenových čerpadle je na trhu od roku 1969 a v současnosti zaměstnává více jak 200 zaměstnanců. 

Po úvodním přivítání od nového generálního ředitele pana Markuse Hofheinze jsme si prohlédli  kancelářské zázemí i celou výrobu čerpadel a to od zaslání prvního kontaktu od zákazníka až po expediční halu kompletních čerpadel a náhradních dílů.

Wangen_5.jpgWangen_4.jpgWangen_1.jpg

Wangen_3.jpg

Zajímavostí výrobního procesu vřetenových čerpadle je velký obráběcí stroj, který vyrábí rotory čerpadel. Rotor standardní velikosti je stroj chopen vyrobit z polotovaru do 60 min. 


Vyhledat v textu

27. 5. Valdemar

Zítra: Vilém

logo facebook.png

Návštěvnost stránek

062056